Ceník realizace zahrad

Kolik stojí zahrada od odborníků?

Zahrada je váš venkovní obývací pokoj a zároveň investice – léty narůstá estetická hodnota i cena celkové kompozice zahrady se stavbou. Dům s parádní zahradou vždy prodáte za výrazně vyšší cenu. Jsme tým, pro který je tvorba zahrad (celo)životní vášeň. A to je na výsledku znát.

zahrada ceník

Naše ceny odráží vysokou kvalitu našeho řemesla. Používáme ověřené postupy, ale osobitým způsobem. Díky tomu máme v tradičním oboru odlišné výsledky.

Co (kromě viditelného výsledku) zahrnuje naše cena

Komplexnost včetně prací, které nejsou typicky zahradnické.
Klademe důraz na vysokou kvalitu provedení.
Dáváme si záležet na zpracování půdy těžkou mechanizací.
Používáme osvědčené, prověřené materiály.
Jsme puntičkáři, řešíme detaily. Všechny.

Proč u nás na webu nenajdete konkrétní ceny?

Není to ze strachu, že vás naše ceny odradí – ceny v Brně a okolí v zahradní architektuře jsou srovnatelné. Tak v čem je rozdíl? U realizace zahradního díla jsou důležité především znalosti a estetické cítění, ne osázení zahrady za každou cenu. Navíc každá lokalita, každý pozemek mají svá specifika, která se do ceny promítnou.

Proto nejde říct: cena zahrady za m² vás bude stát tolik a tolik.

Spíš než čísla za nás hovoří naše práce. Její ukázky uvidíte v Galerii. Nabízíme také prohlídku přímo u našich klientů na zahradách, které vás ve fotogalerii zaujmou. Prohlédněte si na vlastní oči, jak se majitelům žije v zahradách, které tvoří každodenní kulisy jejich rodinného života…

4 cenové varianty zahrad na klíč

Aby to pro vás nebylo věštění z křišťálové koule, máme pro vás 4 cenové varianty zahrad, abyste se zorientovali, co vše na své zahradě chcete. A pak nás kontaktujte přes formulář nebo nám zavolejte. „Naživo“ spolu probereme detaily a poté vám rádi připravíme přesnou cenovou kalkulaci.

cenik

Dále do zahrad realizujeme: střešní zahrady, nestmelené štěrkové cesty, kamenné zídky a schody, ohniště, vodní hry a jezírka, scénické osvětlení, stavební práce, odsekové cesty, pergoly ocelové, dřevěné a hliníkové, ploty dřevěné.
Vlastníme mechanizaci: nákladní dopravu, těžkou mechanizaci, rýhovače atd..

Zhodnocujeme půdu, kterou už na pozemku máte

Naše doporučení? U výběru firmy na realizaci zahrad dejte přednost spíš viditelným referencím před zavádějící tabulkou s cenami. Samozřejmě potřebujete vědět, kolik vás nová zahrada bude stát, zda je váš rozpočet realistický. Od toho je tu náš formulář níže. Nebo nám zavolejte. Upřesníme vaši představu a naše cenové podmínky.

Zhodnotíme vaši investici do zahrady MAXIMÁLNĚ.

Co je pro příznivou cenu každé realizace zásadní? Aby odborník z oboru koordinoval práce a hlídal přesné dodržení návrhu. A na to po celou dobu realizace dohlíží náš zahradní architekt. U všech realizací má o všem přehled přímo majitel Zahrady na klíč, vše konzultujeme jako tým.
„Zahrada je jediné místo, kde si můžete koupit čas,“ říkává Jakub Kovář, jeden ze zahradních architektů našeho týmu. Můžete si koupit pár maličkých stromků za pár set korun a čekat léta, než vyrostou. Nebo investujete do vzrostlých stromů – a budete si jejich blahodárného stínu užívat hned. Je to jen na vás a vašem rozpočtu.

Poptávkový formulář

Mám zájem o:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Realizujeme zahrady v Brně a okolí

Součástí realizace vaší zahrady je vždy náš zahradní architekt. Koordinuje veškeré práce a dohlíží na přesné dodržení návrhu. A vy se jen těšíte na výsledek.