Projektování zahrad

Při realizaci zahrady naší firmou doporučujeme zvolit návrh zahrady včetně 3D video vizualizace.

Projekt zahrady

Projekt pro Vás vypracujeme přesně na míru, aby i následná realizace byla ekonomicky příznivá.

Doporučuji, si před zvolením firmy, která provádí projektování zahrad ujasnit, jakým způsobem bude zahrada realizována. Zda práce a starosti z realizací přenecháte na odborné firmě, která ušetří Váš čas a hlavně Vaši investici za kompletní projekt, nebo zda realizaci provedete svépomocí.

Realizace svépomocí

Při realizaci zahrady svépomoci, je třeba zhotovit kompletní projekt zahrady. Projekt se tak skládá z několika výkresů a projekční práce jsou tak časově náročnější. Klient tím ale dostává podrobnější informace pro postupnou realizaci. Cena za kompletní projekt je tedy výrazně vyšší, a klient tak platí za informace, které by při realizaci naší firmou dostal zdarma.

Realizace naší odbornou firmou

Abychom ušetřili našim klientům čas a peníze, tak zpracováváme návrh zahrady "architektonickou studii" a video vizualizaci ve 3D. Tato kombinace je ideální pro srozumitelné pochopení jak zahrada bude vypadat. Díky video vizualizaci víte do čeho vaše peníze investujete a nemusíte se tak spoléhat na méně srozumitelné technické výkresy. V případě realizace naší firmou nejsou podrobné technické výkresy třeba z důvodu že zahradní architekt je součástí realizace kterou sám navrhoval.

Investice, která by musela být vložena do kompletního projektu, může být využita mnohem efektivněji, například na vyšších rostlinách nebo kobercovém trávníku. Realizované projekty zahrad si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Výhody realizace naší firmou

  1. Zahradní architekt, který pro Vás vypracoval návrh zahrady, je nedílnou součástí při realizaci. Koordinuje práce a dohlíží na přesné dodržení návrhu.
  2. Veškerý dozor a poradenství během realizace máte zdarma.
  3. Projekty zahrad již provádíme řadu let a máme za sebou stovky úspěšných realizací. Některé z realizací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Nebo navštívit ukázkovou zahradu u našeho ateliéru v Rosicích.
Projekce zahrady Zrealizovaný projekt zahrady

Vždy je pro Vás výhodnější když tvorbu zahrady přenecháte firmě, co vypracovala projekt zahrady. Protože nápad a postup realizace, který zahradní architekt naplánoval, bude dokonale dodržen.

Zahradu je třeba správně založit hned v samém počátku. Je velmi důležité provést osázení přesně podle plánu zahradního architekta, který přesně ví, jak celá zahrada bude vypadat za tři roky, ale stejně tak i za deset let.

Naše projekce zahrad je vždy směřována k následné realizaci projektu, a to z důvodu úspory času a financí našeho klienta.