Projektování zahrad

Vytvoříme pro Vás návrh zahrady tak, aby splňoval veškeré Vaše představy.

Projekt zahrady

Projekt pro Vás vypracujeme přesně na míru, aby i následná realizace byla ekonomicky příznivá.

Doporučuji, si před zvolením firmy, která provádí projektování zahrad ujasnit, jakým způsobem bude zahrada realizována. Zda práce a starosti z realizací přenecháte na odborné firmě, která ušetří Váš čas a hlavně Vaši investici za projekt, nebo zda realizaci provedete svépomoci.

Realizace svépomocí

Při realizaci zahrady svépomoci, je třeba zhotovit kompletní projekt zahrady. Projekt se tak skládá z několika výkresů a projekční práce jsou tak časově náročnější. Klient tím ale dostává podrobnější informace pro postupnou realizaci. Cena za kompletní projekt je tedy výrazně vyšší, a klient tak platí za informace, které by při realizaci naší firmou dostal zdarma.

Realizace naší odbornou firmou

Abychom ušetřili našim klientům čas a peníze, tak zpracováváme návrh zahrady, který je ideální pro perfektní zhotovení Vaší zahrady. Tato část projektu, kterou Vám architekt následně představí, je dostačující pro klientovu představu o jeho budoucí zahradě. A investice, která by musela být vložena do kompletního projektu, může být využita mnohem efektivněji, například na vyšších rostlinách nebo kobercovém trávníku.

Realizované projekty zahrad si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Výhody realizace naší firmou

  1. Cena za návrh zahrady bude kompletně odečtena od posledního vyúčtování za realizaci a Vy tak projektování zahrady dostanete zdarma.
  2. Zahradní architekt, který pro Vás vypracoval návrh zahrady, je nedílnou součástí při realizaci. Koordinuje práce a dohlíží na přesné dodržení návrhu.
  3. Veškerý dozor a poradenství před i po realizaci máte doživotně zdarma.
  4. Projekty zahrad již provádíme řadu let a máme za sebou stovky úspěšných realizací. Některé z realizací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Nebo navštívit ukázkovou zahradu u našeho ateliéru v Rosicích.
Projekce zahrady Zrealizovaný projekt zahrady

Vždy je pro Vás výhodnější když tvorbu zahrady přenecháte firmě, co vypracovala projekt zahrady. Protože nápad a postup realizace, který zahradní architekt naplánoval, bude dokonale dodržen.

Zahradu je třeba správně založit hned v samém počátku. Je velmi důležité provést osázení přesně podle plánu zahradního architekta, který přesně ví, jak celá zahrada bude vypadat za tři roky, ale stejně tak i za deset let.

Naše projekce zahrad je vždy směřována k následné realizaci projektu, a to z důvodu úspory času a financí našeho klienta.